• Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
Home » Суспільство

38 закладів охорони здоров’я Закарпаття готові продовжити роботу, якщо зникне центральне електропостачання

Микула Кристина Posted On 26.10.2022
0
90 Views


0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It

Про це повідомляє перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

«38 закладів охорони здоров’я області готові продовжити роботу, якщо зникне центральне електропостачання. Зокрема, йдеться про пологові будинки та відділення для новонароджених, безперебійно працюватимуть хірургічні відділення, операційні та реанімаційні», – зазначає Мирослав Білецький.

Також, за його словами, Міністерство охорони здоров’я має намір закупити ще понад 1200 генераторів для медичних закладів країни, тож, імовірно, кількість лікарень на Закарпатті, які матимуть автономне джерело живлення, збільшиться.

0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It


відключенняЗакарпаттяЗдоров'яохоронаСвітло


Trending Now
Погрожував зброєю охоронцю та відвідувачам: уночі в Ужгороді ледь не сталася трагедія
anatoliymlr 04.06.2026
Голос Закарпаття: Мирослава Копинець виступить на ювілейному концерті «Джерельця Карпат»
anatoliymlr 16.06.2026
You may also like
До 10-ої річниці військової частини Нацгвардії в Ужгороді відбувся турнір з міні-футболу. ВІДЕО
23.03.2024
128-бригада отримала від благодійників 100 FPV-дронів
23.03.2024
Закарпатець виманив у дружини безвісти зниклого військового $10 500. ВІДЕО
08.03.2024
  • Соціальні мережі

    • Головні категорії

    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Культура
    • Спорт
    • Ексклюзив
    • FEEDBACK
    • Кримінал


Stay Updated

Please enter MailChip form ID in Theme Setting
  • Соціальні мережі


© Унгвар Інфо 2022
Press enter/return to begin your search