В росію депортували вже понад мільйон українців, – Денісова
Про це повідомила омбудсмен України Людмила Денісова ефірі загальнонаціонального телемарафону.
“Понад один мільйон 185 тисяч громадян, серед яких 200 тисяч дітей, наразі в росії. Ми маємо докази, що примусова депортація готувалася заздалегідь. Є факти, що підтверджують, Росія мала директиви для своїх округів – скільки і куди привезуть українців. В деяких таборах знаходиться понад 20 тисяч громадян. Ті, хто не проходить “фільтрацію” окупантів, вивозять у невідомому напрямку і їхня доля не відома. Тих, хто ці заходи пройшов – насильно вивозять до Росії”, – повідомила Денисова .
Вона додала, що людям, яких наразі утримують в фільтраційних закладах окупанти планують роздати зброю і змусити воювати проти України.
Нагадаємо, що ворог застосовує всю наявну зброю для обстрілів позицій ЗСУ. “Поверніть Алісі маму”: українці вимагають визволити з полону матір 4-річної дівчинки. Під час параду з нагоди 9 травня путін відкрито заявив про те, що війська рф воюють на своїй землі.