В Ужгороді вчителів навчали, як надавати першу медичну допомогу
Posted On 30.10.2020
0
21 Views
Поки учні відпочивають на канікулах, педагоги наполегливо вчаться надавати першу допомогу. Сьогодні рятувальники провели відповідне заняття із вчителями ужгородської ЗОШ №6.
Під час тренінгу фахівці ДСНС розповіли й показали учасникам освітнього процесу, як надавати допомогу при обструкції дихальних шляхів, як зупиняти кровотечу, як діяти при судомному нападі в людини та як правильно проводити серцево-легеневу реанімацію. Такі знання неабияк потрібні вчителям, оскільки учневі може стати зле під час уроку, а саме перші хвилини надзвичайно важливі в порятунку життя людини, – розповіли в пресслужбі У ДСНС України в Закарпатті.