Більшість закарпатців “підхопили” коронавірус в церкві
Перший випадок у Закарпатті зафіксовано 23 березня .
COVID-19 виявили у 68-річної мукачівки із мікрорайону Підгоряни. Жінка 20 і 21 березня відвідувала Свято-Михайлівський храм УПЦ МП. Як виявилося згодом, вона заразила ще 19 вірян.
Наразі жінку вдалося вилікувати, щоправда про інших цього не скажеш.
5 квітня було зафіксовано ще 6 випадків коронавірусу, 4 з них – священник, який контактував із пів тисячею парафіян та його родина.
Отож, із 35 – 24 заразились саме під час богослужінь у місцевих церквах та храмах. Не виняток, що це занадто занижене число інфікованих.
Загалом у державі введено надзвичайний стан: скасовано будь-які масові заходи, закрито більшість підприємств та установ. Від сьогоднішнього дня вулицями заборонено пересуватись групами більше 2 осіб.
Усе робиться для того, аби унеможливити розповсюдження смертельної хвороби. Щоправда, окремі священнослужителі продовжують вести службу для парафіян у церквах та храмах. Однак є і такі священники, що не наражають своїх парафіян на небезпеку і проводять служби онлайн.