Важливо: протягом шести діб через КПП “Ужгород” пропускатимуть пішоходів
Posted On 17.03.2020
0
88 Views
Вже з сьогоднішнього дня, 17 березня, люди пішою ходою можуть перейти через КПП
За домовленістю зі словацькою стороною пункт пропуску ВИШНЄ НІМЕЦЬКЕ-УЖГОРОД з 08.00 години 17 березня до 18.00 години 22 березня працюватиме також у пішохідному режимі.
Про це йдеться на сторінці посольства України в Словацькій республіці в соціальній мережі фейсбук.
