Великоберезнянська гімназія відсвяткувала День здоров’я
У рамках Всеукраїнського олімпійського тижня у Великоберезнянській гімназії 18 вересня пройшов День здоров’я.
Благо, і погода цьому посприяла. Весь дружний колектив закладу рушив на селищний стадіон, де відбувалися спортивно-розважальні заходи. Розпочали всі із зарядки, потім організовано взяли участь у біговому міні-марафоні. Веселі естафети для молодших гімназистів, силові випробування для старших, цікаві вікторини – зробили свято таким, що запам’ятається надовго.
Між 6 і 7 класами було проведено турнір з міні-футболу «Гімназійний м’яч». Цікаво, що не лише хлопці завзято ганяли м’яча, але і дівчата з не меншим захопленням грали у найпопулярнішу гру.
День здоров’я, як завжди, пройшов у дружелюбній, щирій атмосфері, і мала тут місце лише здорова конкуренція. Та головне було не змагання, а позитивні емоції та враження.
Джерело: bereznyj.com.ua



