В Закарпатських школах введено додаткові уроки фізкультури (відео)
Posted On 11.09.2015
0
88 Views
Більше фізкультури – здоровіші діти? З першого вересня в школах започаткували додаткові уроки фізичної підготовки – тепер їх три, а не два.
У Києві таке рішення прийняли з метою покращення фізичного виховання дітей. Ось тільки вчителі кажуть – потрібно збільшувати не лише кількість, а й якість. Проводити різностороннє фізичне виховання часто ніде. Шкільна інфраструктура в області просто не розрахована на це, – кажуть журналісти 21 каналу.