Голова Закарпатської облради відвідав Сваляву на відкритті реанімаційного відділення
Posted On 25.07.2024
0
32 Views
Днями у Свалявській міській лікарні запрацювало відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії на відкриття якого було запрошено і голову Закарпатської обласної Ради Романа Сарая.
Очільник обласної ради з іншими поважними гостями оглянув оновлену реанімацію, а також привітав присутніх медиків з професійним святом.

«Дуже радує блиск у ваших очах. Це та позитивна енергія, яку ви випромінюєте вона вже на 50% лікує. Бажаю вам не тільки віддавати, а й отримувати взамін позитив і вдячність від пацієнтів. Дякуємо вам за ваші недоспані ночі за ваше натхнення за вашу сумлінну працю. Адже ваша робота – це наш спокій завтра», – висловив слова вдячності свалявським лікарям Роман Сарай.
До слова в оновленому відділенні розгорнуто 10 ліжок, де перебуватимуть пацієнти з порушенням вітальних показників: тиску, пульсу, частоти дихання, а також складних операцій.
Реанімація облаштована багатофункціональними ліжками, до яких проведено централізований кисень, протипролежневими матрацами, моніторами пацієнта та іншим сучасним обладнанням.
Окрім того на місці діє осучаснена експрес-лабораторія.
За матеріалами: Ungvar info