Віктор Микита вручив державні нагороди (посмертно) родичам загиблих на війні захисникам
Сьогодні за дорученням Президента Володимира Зеленського разом із генералом поліції третього рангу Ярославом Колесником керівник краю вручив державні нагороди, якими посмертно відзначено закарпатських воїнів, котрі загинули, виконуючи службовий обов’язок у боротьбі з окупантом.
Відтак Орден «За мужність» ІІІ ступеня присвоєно Іллі Богачуку, штаб-сержанту Державної прикордонної служби України.
Відзнакою Президента «За оборону України» посмертно нагороджено Івана Бережника, поліцейського полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ» Головного управління Національної поліції у м. Києві.
“Завдяки подвигам наших захисників Закарпаття назавжди закарбовано в історії незалежної України як край найкращих воїнів та героїв. Для мене це – велика честь і водночас найважча місія. Немає таких слів, які б могли вгамувати біль рідних. Сотні краян загинули в бою, захищаючи нашу незалежність. Ми повинні бути гідними їхньої пам’яті та героїзму”, – зазначив під час нагородження Віктор Микита

