На Закарпатті чоловік поселяв у своєму комплексі “ухилянтів”, а потім переправляв їх за кордон
Posted On 08.06.2024
0
129 Views
Власник готелю через соцмережі підшуковував охочих незаконно перетнути кордон зі Словаччиною. Далі своїх «клієнтів» селив у комплексі на Закарпатті та самостійно віз до кордону. Про це пише Ungvar info з посиланням на ДПСУ.
За таку гостинність ті мали сплатити організатору $8000.
Переправника та його «клієнта» затримали прикордонники разом з поліцією.
Фігуранту справи повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Слідство у справі триває.

