• Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Події
  • Суспільство
  • Політика
  • Культура
  • Спорт
  • Ексклюзив
  • Кримінал
Home » Новини

У Боздоському парку стало ще безпечніше: заборонено рух самокатів та велосипедів пішохідною зоною

anatoliymlr Posted On 08.06.2024
0
205 Views


0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It

Тема безпечності пересування на пішохідній частині Ужгорода на самокатах стала нагальною останнім часом. Через доступність та популярність цього виду пересування багато підлітків зловживають швидкістю та нехтують правилами безпечної їзди на пішохідних зонах. У результаті відбувається часте зіткнення пішоходів з керманичами самокатів, що несе за собою травми та обурення в соцмережах. 

Активісти та небайдужі жителі Ужгорода звернулися до очільника парків із пропозицією заборонити проїзд на пішохідній зоні парку для велосипедистів та тих, хто їздить на самокатах. На цю проблематику Євген Молнар відреагував одразу та особисто встановив знаки заборони пересування, де щодня пересуваються тисячі людей, дуже часто не самі, а з дітьми.

У свою чергу, власники найпопулярнішої мережі самокатів в Ужгороді “Vevi” також долучилися до ініціативи безпечного руху та зазначили на карті “Червоною зоною” – пішохідну зону у Боздоському парку. Наступним кроком з їх боку стало встановлення максимального обмеження швидкості руху на даній ділянці.

“До мене зверталося багато ужгородців, серед яких волонтери, журналісти, активісти з проблемою пересування людей на самокатах та велосипедах на основних пішохідних алеях парку. Здебільшого підлітки, та не рідше й дорослі пересуваються на великій швидкості створюючи небезпеку травмуватися для оточуючих. Ми, у свою чергу, встановили обмежувальні знаки для того, аби попередити в майбутньому зіткнення між керманичами колісного транспорту та пішоходів, серед яких дуже часто матері з дітьми та з візочками. Такі дії попередять багато неприємних ситуацій”, – прокоментував нововведення онлайн-виданню Ungvar info очільник Боздоського та Підзамкового парків Євген Молнар.

Директор також наголосив, що проїзд на самокатах і велосипеді можна здійснити через «Туєву» алею, яка з’єднує підвісний міст і велодоріжку, яка йде з міста, де наразі знаходиться “Парк велетнів”.

“Тим паче, до парку ж приходять здебільшого для піших прогулянок – батьки з дітьми, молодь, люди старшого віку. А для велосипедистів ми забезпечили окрему алею у парковій зоні. Тож, будь ласка, користуйтеся! Вам не заважають пішоходи, відповідно і ви їм!”, – наголосив керівник парку Євген Молнар

https://ungvar.in.ua/wp-content/uploads/2024/06/447910765_1490531511573278_2682401062402500159_n.mp4
0
Shares
  • Поділитись на Facebook
  • Tweet It




Trending Now
Погрожував зброєю охоронцю та відвідувачам: уночі в Ужгороді ледь не сталася трагедія
anatoliymlr 04.06.2026
Голос Закарпаття: Мирослава Копинець виступить на ювілейному концерті «Джерельця Карпат»
anatoliymlr 16.06.2026
  • Соціальні мережі

    • Головні категорії

    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Культура
    • Спорт
    • Ексклюзив
    • FEEDBACK
    • Кримінал


Stay Updated

Please enter MailChip form ID in Theme Setting
  • Соціальні мережі


© Унгвар Інфо 2022
Press enter/return to begin your search