Працівників Боздоського парку нагородили відзнаками з нагоди професійного свята
17 березня в Україні відзначали День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З нагоди свята новопризначений очільник парку культури та відпочинку “Під замком” Євген Молнар відзначив Грамотами “За сумлінну працю та вагомий внесок у благоустрій та озеленення парку” деяких працівників комунального підприємства.
Керівник установи наголосив на важливості роботи комунальних підприємств в Україні, особливо в умовах війни та побажав працівникам й надалі сумлінно та відповідально виконувати своє покликання.
“Ви максимально відповідально ставитесь до своєї роботи, що не може не тішити. Зі свого боку хочу побажати вам і надалі рухатись у напрямку із забезпечення комфорту у парку та його озеленення. Міцного вам здоров’я, терпіння та сил виконувати свою нелегку працю”, – привітав присутніх Євген Молнар
Також, як відомо нашому виданню керівництво єдиного в місті парку подбало про зовнішній вигляд своїх підлеглих та придбало їм зручний спеціалізований одяг.