Набережна і самокати: в Ужгороді молодики збили на швидкості матір
Posted On 19.03.2024
0
2.2K Views
Подія трапилась днем раніше на набережній Незалежності, коли мати чекала дитину біля пішохідної доріжки, як в той момент на швидкості в жінку врізались молодики, які їхали на самокаті.
Обурена мати просить міську владу Ужгорода відреагувати на цю проблему та обмежити швидкість руху пересування на самокатах.
“Внесіть заборону і обмеження на швидкість під час вихідного дня, коли на на набережній сотні людей з дітьми. Це нонсенс, дозволяти ганяти на цьому в пішоходній зоні, де гуляють діти, массово. І уявіть собі, які будуть наслідки, якщо на швидкості 30 кілометрів на годину наїхати на 4-6 річну дитину??”, – обурюється Саміра.
Відео з моменту наїзду на жінку з камер спостереження:
За матеріалами Ungvar info