«Знання та навички австрійських медиків знадобляться при створенні реабілітаційного центру в Ужгороді…», – Роман Сарай
Сьогодні голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай разом із головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою, першим заступником голови Обласної ради Андрієм Шекетою, заступниками голови ОВА, депутатом Олексієм Іванчо та Ігорем Шинкарюком відвідали один із найкращих реабілітаційних центрів Австрії Rehabilitationszentrum Häring у містечку Бад-Херінг.
Керівники Закарпаття обговорили з директором реабілітаційного центру, лікарем Хубером Буркхардом можливість відправки персоналу на Закарпаття – для обміну досвідом.
Медичний заклад розташований у гірській, екологічно-чистій, місцевості – неподалік кордону з Німеччиною. Саме тут, на 30 тисячах квадратних метрах площі, реабілітацію проходять люди після важких травм.
У процесі реабілітації задіяно 196 працівників. З них 12 – лікарі. Розрахований Центр на 136 пацієнтів.
Роман Сарай висловив впевненість у тому, що знання та навички австрійських медиків знадобляться при створення реабілітаційного центру в Ужгороді, адже вони є унікальними з погляду професіоналізму та інфраструктури.
