Ужгород попрощався зі своїм 54-річним солдатом Олексієм Хотіним
Posted On 11.03.2024
0
145 Views
Про смерть навідника кулеметного взводу Олексія Хотіна стало відомо ще 1 березня, а сьогодні, 11 березня, на площі Народній відбувся чин похорону Героя.
Віддати шану захиснику прийшли рідні, близькі, друзі, керівництво громади, військові, містяни.
Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.

Після відспівування військового жалобна хода вирушила до Пагорба Слави, де Олексія Хотіна поховали з усіма військовими почестями.
У чоловіка залишилися вдома дружина, доньки та внуки.
Вічна пам’ять герою!






Фото: Ужгородська міська рада