95-річчя відзначає єдиний живий закарпатський політв’язень ГУЛАГу
Іван Мирон чверть століття провів у таборах ГУЛАГу, а це чверть століття нелюдських тортур, які тільки могла вигадати репресивна радянська система.
Однак Іван Мирон не скорився і не просив помилування:
«Я не злочинець, бо не вважаю захист свого народу злочином».
І тільки кілька років тому його офіційно реабілітували.
Іван Мирон – символ сили, незламності, боротьби, відданості Україні та українському народу.
Він підтримує наших захисників і вірить у перемогу. В одному з нещодавніх інтервʼю наголосив:
«Треба бути гідними та давати відсіч. Боронити свою землю — то святе, велике діло».
Ungvar info вітає героя-ювіляра та бажає йому міцного здоров’я, бадьорості духу й родинного тепла.
Впевнені разом з вільною Україною відсвяткувати велику Перемогу над російським агресором!