Керівництво Закарпаття вшанувало пам’ять Героїв Небесної Сотні
Подвиг Героїв Небесної Сотні в Ужгороді хвилиною мовчання вшанували голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай, а також студентство та молодь краю.
Цього дня десять років тому в середмісті столиці України загинула найбільша кількість учасників Революції Гідності – 48 осіб.
“Пам’ять про всіх 107 Героїв Небесної Сотні завжди житиме в наших серцях. Ціною власного життя вони захистили демократичні цінності, права і свободи кожного з нас, а також європейський вибір нашої країни”, – зазначив Віктор Микита
До пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України на площі Народній вони поклали запалені лампадки.
“Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни. Ці зовсім молоді люди змінили нашу історію!”, – наголосив голова ОВА.
