В Ужгороді за декілька годин трапились дві ДТП
Posted On 05.02.2024
0
155 Views
Початок тижня для деяких автомобілістів в Ужгороді виявився не надто вдалим.
Перша аварія трапилась на вулиці Сурикова сьогодні зранку, з того часу не пройшло й декілька годин, як на виїзді з Ужгорода 33-річний водій Renault не впорався з керуванням і влетів у відбійник.
Мешканця Ужгородського району з численними травмами вже госпіталізовано до лікарні.
Фото з останньої ДТП на головній.