На Тячівщини п’яний водій джипа, збив пішохода та втік з місця ДТП
Ввечері 1 лютого до поліції від медиків екстреної медичної допомоги надійшло повідомлення про те, що у місті Тячів на 36-річного місцевого мешканця скоїв наїзд невідомий автомобіль.
Аварія сталася близько 19-ї години на вулиці Леонтовича. Там водій позашляховика «Toyota», не дотримавшись бічного інтервалу, допустив наїзд на 36-річного місцевого жителя, який, штовхаючи велосипед, рухався краєм проїжджої частини дороги.
“Після скоєння наїзду водій вийшов з автомобіля до потерпілого, однак, не дочекавшись швидкої та працівників поліції покинув місце ДТП.
Пішохода із травмами різного ступеня важкості госпіталізували до лікарні. Поліцейські оперативно встановили та розшукали водія, причетного до аварії. Ним виявився 38-річний місцевий мешканець. Чоловіка освідували на стан сп’яніння — у його крові виявили 1,2 проміле алкоголю, що у шість разів перевищує допустиму норму”, – повідомили у поліції
На автомобілі фігуранта слідчі виявили пошкодження, характерні для автопригоди. Його транспортний засіб вилучили та помістили на арештмайданчик.
“Водія поліцейські затримали у процесуальному порядку. За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. У справі призначать експертні дослідження, щоб встановити усі об’єктивні обставини аварії. Триває слідство”, – підсумували інцидент на дорозі правоохоронці
![]()