Міністр закордонних справ України та Угорщини вшанували пам’ять полеглих воїнів в Ужгороді
Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита разом із керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою і його угорським колегою Петером Сіярто, заступником міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, парламентським державним секретарем Левенте Модьором взяли участь у церемонії вшанування пам’яті полеглих бійців в Ужгороді. Про це розповів Віктор Микита на своїй офіційній фейсбук-сторінці.
“Запалені лампадки поклали до Меморіалу загиблим воїнам на Пагорбі Слави. Сотні українських угорців узяли до рук зброю, вступили до військових формувань і вирушили на Схід за тисячі кілометрів від рідної домівки, щоб захищати країну від окупантів, зупинити та знищити агресора. Вони разом з іншими воїнами з різних регіонів України, різного віросповідання, національності й етнічної належності героїчно та міцно тримають позиції, іноді ціною власного життя”, – зазначив очільник краю.
Нагадаємо, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто прибув в Ужгород для зустрічі з очільником МЗС України Дмитром Кулебою.



