В Ужгороді на Швабській автівка в’їхала у рекламний щит
Posted On 22.01.2024
0
156 Views
ДТП трапилось сьогодні в другій половині дня поблизу світлофору на Швабській.
Як повідомляють очевидці – автівка Dacia зіштовхнулася з Citroen.
Унаслідок аварії Dacia знесла рекламний щит, який знаходився на обочині.
Деталі та причини аварії встановлюють.
