Українка на митному посту “позбавилась” 35 грамів наркотиків на очах у прикордонників
Як розповіли у прес-службі Закарпатської митниці пасажирка прямувала з України до Євросоюзу о 4 годині ранку в автомобілі під керуванням громадянки Словаччини.
Коли жінка побачила, що до транспортного засобу наближаються митники з прикордонниками – злякалась відповідальності і викинула через пасажирське вікно рукавицю, у якій знаходився зіп-пакет з речовиною зелено-коричневого кольору, наркотичним засобом канабісом, орієнтовною вагою 35 грам.
У своєму поясненні українка визнала, що в зіп-пакеті знаходиться наркотичний засіб марихуана, яку вона зберігала для власного вживання.
Після ретельної перевірки особистих речей у співвітчизниці виявлено скляний предмет для вживання даного наркотичного засобу.
За даним фактом Закарпатська митниця направила повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за статтями 307 і 309 КК України.