Двоє чоловіків заблукали в горах Закарпаття, один з них травмувався
Posted On 03.01.2024
0
55 Views
Двоє чоловіків, мешканці Запоріжжя 1985 та 1989 років народження, напередодні вийшли в похід на Говерлу з навчально-спортивної бази «Заросляк» в Івано-Франківській області.
Вранці вони зрозуміли, що випадково потрапили на закарпатську сторону гори й намагалися самотужки повернутися на базу, але через різке ускладнення погодних умов їм це не вдалося.
На щастя, туристи дісталися до точки порятунку й повідомили її номер рятувальникам.

Тож їх зустріли на полонині Кознєска й надали допомогу чоловіку, що травмував ногу.

Далі обох транспортували до села Лазещина на Рахівщині, звідки вони самостійно попрямують додому